Сайт учителя математики та інформатики

 

Передвиборча програма президента школи
Коли я стану президентом.

1. Спершу я зосередже свою увагу на дієвості  учнівського самоврядування. Оберу міністрів освіти, культури, дозвілля та спорту. Вони у смої міністерства оберуть осіб, з якими будуть покращавати шкільне життя учнів.

Міністарство освіти буде пильнувати за навчанням учнів,  підводити підсумки навчання в кінці  кожного тижня, а результати будуть оголошуватися на загальношкільній лінійці в понеділок. Слабким учням, які погано засвоюють матеріал надаватиметься допомога на перерві чи післі уроків.

Міністерство культури займатиметься організацією культурно - масових заходів. Зробими більше вечорів відпочинку з умовою, що всі старшокласники прийматимуть активну участь у їх підготовці та проведенні. Проведемо конкурс "Міс школи" та "Містер школи".

Міністерство спорту організовуватиме різні спортивні конкурси та змагання. Проведемо змагання з футболу і баскетболу між командами вчителів та учнів. Прикладимо иаксимум зусиль для відновлення роботи гуртів з гімнастики та туризму. Організовуватимемо туристичні поїздки визначними місцями Українию.Прикладемо всі зусилля, щоб організувати  похід у Карпати.

Міністерство дозвілля сприятиме створенню секційних занять із в’язання, вишивки, малювання,танців, де самі між собою ділитимемось власними вміннями і навиками та прагнутимо всесторонньо розвиватися, вести здоровий спосіб життя, корисно і цікаво проводитиме час із товаришами та однолітками.

 

Я особисто як президент перед адміністрацією школи порушуватиму питання підключення швидкісного Інтернету.

 

  • Разом з органами учнівського самоврядування створимо екран чистоти. Кожного тижня комісія буде проходити по класах і виставлятиме оцінки за порядок у кабінеті(в тих кабінетах, за якими закріплені класи). 
  • Переможці конкурсів і змагань завжди нагороджуватимуться подарунками.
  • У кожному класі в учителя має бути Інтернет і комп’ютер, щоб уроки проводилися на сучасному рівні з широким використанням ІКТ.
  • Волонтерівські загони допомагатимуть людям,які потребують цього. Особливо пристарілим та одтноким.
  • Не байдужі маємо бути і до природи. Провести очистку криниць - першочергове завдання перед нами на сьогоднішнй день, адже водні запаси прісної води з кожним роком зменшуються.
  • в кінці навчального року створемо комісію, яка визначить найкращий клас та найкращого учня. Критерії розробимо разом з міністрами.


Создан 21 сен 2012